10 – 15 stycznia 2018

 

ŚRODA – 10 Stycznia  2018

6.30 – + Emil Brzegowy (gregoriańska)

6.30 – + Irena Zębalska – od rodziny Orłowskich

6.30 – + Zenon i Janina Broś

6.30 – + Helena i Wacław Czeszyk

7.00 – + Dominik DOBAJ (gregoriańska)

7.00 – + Paweł Maćkowski – od Kuzynki Ewy z rodziną

7.00 – + Tadeusz Midor (4 r. śm.)

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 11 Stycznia  2018 

6.30 – + Emil Brzegowy (gregoriańska)

6.30 – + Jan Olszyński – od Juliana i Urszuli Koszyk

6.30 – + Józef Prusak (10 r. śm.)

7.00 – + Anna Palarczyk, Jan Jasuwienias

7.00 – + Zofia i Józef Bańczer

7.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Zofii i Edwarda Półchłopek

18.00 – + Dominik DOBAJ (gregoriańska)

 

PIĄTEK –  12 Stycznia  2018 

6.30 – + Dominik DOBAJ (gregoriańska)

6.30 – + Emil Brzegowy (gregoriańska)

6.30 – ++ z rodziny Bajerów i Seremetów

7.00 – + Jan Olszyński – od syna Piotra

7.00 – + Anna Palarczyk, Jan Jasuwienias

7.00 – + Irena Zębalska – od Bogdana Kondratowicz

18.00 – + Małgorzata i Stanisław Kołaś

 

SOBOTA – 13 Stycznia  2018

6.30 – + Dominik DOBAJ (gregoriańska)

6.30 – + Emil Brzegowy (gregoriańska)

6.30 – + Jan Olszyński – od córki Joanny z mężem Mariuszem

7.00 – + Genowefa Szewczyk (3 r. śm.)

7.00 – + Ewa Rosiak

7.00 – + Tomasz Mroczek – od Zbyszka z Moniką

7.00 – + Józef Śmierciak – od siostry z rodziną

18.00 – + Helena Witkowska (8 r. śm.)

 

NIEDZIELA  – 14 Stycznia  2018

6.30 – + Dominik DOBAJ (gregoriańska)

6.30 – + Emil Brzegowy (gregoriańska)

8.00 – + Stanisław Bucki (1 r. śm.)

8.00 – + Jan i Aniela Krztoń

9.30 – + Jan Olszyński – od córki Joanny z mężem

9.30 – + Natalia (5 r. śm.)

11.00 – O bł. Boże i zdrowie dla ALEKSA (m) Ciszewskiego ( 2 r. urodzin) i dla rodziców

11.00 – + Józef Żurek (6 r. śm.)

11.00 – + Antoni i Józefa (f), Maria i Marian Grela, Jadwiga Grela – Pekarek

11.00 – + Marek Mrozek, Regina, Paweł i Franciszek Juszczak

13.00 – + Halina Antosiewicz (12 r. śm.)

13.00 – + Henryk Sania (35 r. śm.), ++ z rodz. Suskich, rodzice, teściowie i Andrzej

13.00 – + Franciszka (f) i Władysław Hajto

14.15 – CHRZTY; + Tomasz Mroczek – od Zbyszka z Moniką

14.15 – + Józef Staszowski (5 r. śm.), ++ z rodz. Staszowskich, Drypsów i Wilków

16.00 – RADIO MARYJA

18.00 – + Leokadia i Adam Motyka, Łucja Gębala

19.00 – + Wiesław Jasiński

 

PONIEDZIAŁEK – 15 Stycznia  2018     

6.30 – + Emil Brzegowy (gregoriańska)

6.30 – + Józef Bałaga (r. śm.)

6.30 – + Maria Szłapa – od sąsiadów, os. 2 Pułku 18, klatka 6

7.00 – + Dominik DOBAJ (gregoriańska)

7.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Haliny i Krzysztofa z rodziną

7.00 – + Janina Klasa – od sąsiadów z klatki

7.00 – + Józef Śmierciak – od chrześniaka Marcina z rodziną

18.00 – WOTYWNA O DUCHU ŚWIĘTYM – za Parafian i księży z parafii

 
10 – 15 stycznia 2018

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj