11 – 16 września 2017

 

PONIEDZIAŁEK – 11 WRZEŚNIA 2017
6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)
6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)
6.30 – + Anna Betlej – od kuzynki Anny z rodziną z Leszczyny
7.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)
7.00 – + Tadeusz Tumiłowicz – od sąsiadów, os. Albertyńskie 35
7.00 – + Teresa Stojecka – od mieszkańców, os. 2 Pułku 7
18.00 – + Anna, Mirosława (f) i Franciszek Zwolińscy
18.00 – + Maria Leja – od koleżanek z Liceum
18.00 – + Wacław Kruk, Elżbieta i Władysław Sadowscy, Agnieszka i Józef Kruk, Krystyna i Marian Leszczyńscy, Maria i Zdzisław Goleń, Elżbieta i Tadeusz Kołowacik, Andrzej Leszczyński

WTOREK – 12 WRZEŚNIA 2017
6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)
6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)
6.30 – + Maciej Króliczak – od Marty z rodziną z Zakopanego
7.00 – + Bohdan Zmorzyski – od Marii i Romana Rosiek
7.00 – + Tadeusz Tumiłowicz – od sąsiadów, os. Albertyńskie 35
7.00 – + Anna Betlej – od rodziny Soleckich
18.00 – + Józef Chorąży (13 r. śm.)
18.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)
18.00 – + Teresa Stojecka – od mieszkańców, os. 2 Pułku 7
18.00 – + Marian Duliński i Józef Hajto – od Chóru Albertinum

ŚRODA – 13 WRZEŚNIA 2017
6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)
6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)
6.30 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)
6.30 – Dziękczynno – błagalna : Stanisława (f), Paweł i Mariusz
7.00 – + Marian Ziętek (19 r. śm.)
7.00 – + Ewa
FATIMA
18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – + Andrzej Miłkowski (25 r. śm.) i Helena żona
18.00 – + Marian Karlikowski
18.00 – + Ewa Rosiak
18.00 – Dziękczynno – błagalna : rodzina Wielgusów i Konopków

CZWARTEK – 14 WRZEŚNIA 2017
6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)
6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)
6.30 – + Anna Betlej – od uczennicy Anny Ciężkowskiej
7.00 – + Józef i Józefa (f) Wieczorek, Marianna (f) i Szczepan
7.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)
7.00 – + Tadeusz Tumiłowicz – od sąsiadów, os. Albertyńskie 35
18.00 – + Maria Leja – od koleżanek z Liceum
18.00 – + Maria i Helena Grzegorzak
18.00 – + Anna Betlej – od koleżanek i kolegów

PIĄTEK – 15 WRZEŚNIA 2017
6.30 – O bł. Boże i potrzebne łaski dla Zofii i Jakuba na nowej drodze życia
6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)
6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)
7.00 – + Teresa Stojecka – od mieszkańców, os. 2 Pułku 7
7.00 – + Jerzy Zientarski i ++ z rodziny
7.00 – + Genowefa Prętka – od kuzynki Jadwigi z mężem
18.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)
18.00 – + Jan Litewka
18.00 – + Agnieszka Ambroziak – od rodziny Turaczyk i Konieczka

SOBOTA – 16 WRZEŚNIA 2017
6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)
6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)
6.30 – + Czesława (f) Cygan – od siostry Marii
7.00 – + Daniela (f) i Tadeusz
7.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)
7.00 – + Maria Myśliwiec – od sąsiadów, os. 2 Pułku 9, klatka 2
7.00 – + Teresa Stojecka – od mieszkańców, os. 2 Pułku 7
18.00 – + Jan Tokarz
18.00 – + Anna i Władysław Masel, Jadwiga i Bronisław Skrobot, Włodzimierz Pidzik

 
11 – 16 września 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj