12 – 16 listopada 2017

 

NIEDZIELA  – 12 Listopada  2017

6.30 – + Tomasz Kaliciński – od Bogumiły i Mieczysława Połomskich

6.30 – + Leszek Senderski – od syna Mieczysława, Magdy, Weroniki i Zuzi

8.00 – + Michał Kryplewski (24 r. śm.)

8.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

9.30 – + Stefania (13 r. śm.) i Bronisław (8 r. śm.) Tarnowscy

9.30 – + Cecylia i Karol Śliwa

9.30 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

11.00 – + Witold Makuła

11.00 – + Zofia i Wincenty Makuła

11.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

13.00 – + Sławomir Hetmańczyk (6 r. śm.)

13.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

13.00 – + Edward Wojnarowski – od rodziny Siatków

14.15 – CHRZTY, + Maria i Mateusz Płoskoń (r. śm.)

14.15 – + Tadeusz Wiśniowski – od rodziny Grajnych z Barwałdu

16.00 – RADIO MARYJA

16.00 – + Jan Olszyński – od żony

18.00 – + Jarosław Piwowarczyk (2 r. śm.)

19.00 – + Eugeniusz Kulma (27 r. śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 13 Listopada  2017

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Tomasz Kaliciński – od Katarzyny i Wojciecha Lachor

6.30 – + Leszek Senderski – od Wiktorii

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

7.00 – + Władysław i Genowefa Synowscy

18.00 – + Ewa Rosiak

18.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

18.00 – + Stefan Gwiazda (3 r. śm.) – od żony z dziećmi

 

WTOREK – 14 Listopada  2017 

6.30 – + Władysława (f) Gumul – od córki Elżbiety z mężem i rodziną

6.30 – + Marta Kałwia – Tomasiak

6.30 – + Tadeusz Armatys – od sąsiadów z klatki 6

7.00 – + Tomasz Kaliciński – od Krzysztofa i Małgorzaty Połomskich

7.00 – + Leszek Senderski – od rodziny Piątków i Jaworskich

7.00 – + Piotr Regulski – od rodziny Kolbiarzów

18.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

18.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

18.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

 

ŚRODA – 15 Listopada  2017

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

6.30 – + Stanisław Jarząb – od sąsiadów z klatki 1

6.30 – + Józefa (f) i Józef Landowscy

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Tomasz Kaliciński – od Daniela Połomskiego

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 16 Listopada  2017 

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Danuta Piper – od zięcia z córkami

6.30 – + Janina Wnęk

7.00 – + Tomasz Kaliciński – od rodziny Zwolińskich

7.00 – + Leszek Senderski – szwagra Józefa z żoną

7.00 – + Władysław Madej – od rodziny Ciesielków

18.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

18.00 – + Czesława (f) Pach – od sąsiadów, os. Kościuszkowskie 6, klatka 11

18.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

18.00 – + Tadeusz Wiśniowski – od sąsiadów, os. Albertyńskie 35, klatka 7

 
12 – 16 listopada 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj