13 – 17 października 2017

 

PIĄTEK – 13 Października  2017 

6.30 – + Zofia Stawiarz (25 r. śm.)

6.30 – + Maciej Króliczak – od Jolanty z rodziną

6.30 – + Katarzyna Jakubiec – od Róż Różańcowych

7.00 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

7.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

7.00 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla Klary (12 r. urodzin)

FATIMA

18.00 – + Ewa Rosiak

18.00 – Dziękczynna z prośbą o zdrowie i Bożą opiekę dla rodziny Wielgusów i Konopków

18.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

18.00 – + Władysława Szafarska (5 r. śm.) i Bolesław mąż

18.00 – + Zofia Woźniak – od Gieni

 

SOBOTA – 14 Października  2017

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

6.30 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

6.30 – + Marianna Jakubiec – od rodziny Zdebiów

7.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

7.00 – + Jadwiga Sławińska – od sąsiadów, os. Albertyńskie 25

7.00 – + Tadeusz Krauz

7.00 – + Tadeusz Kwiatkowski – od Zbyszka Maćkowskiego z rodziną

18.00 – + Wiesław i Magdalena Ziąbek, Genowefa Kwater

18.00 – + Tadeusz Wiśniowski – od córki Anny z rodziną

 

NIEDZIELA  – 15 Października  2017

6.30 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

6.30 – Dziękczynno – błagalna : Józef i Helena (50 r. ślubu) – po Mszy błogosławieństwo

8.00 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

8.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

9.30 – + Edward Urbaniec, Jarosław Rosa

9.30 –  Dziękczynno – błagalna : Andrzej i Olga (24 r. ślubu)

11.00 – + Karol i Waleria Wrona

11.00 – + Zofia Białkowska (5 r. śm.), Franciszek Białkowski (2 r. śm.)

11.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

13.00 – + Jerzy Gromadzki (r. śm.)

13.00 – + Elżbieta Szul (14 r. śm.)

13.00 – Dziękczynno – błagalna : Barbara i Piotr (50 r. ślubu) – po Mszy błogosławieństwo

14.15 – CHRZTY, Dziękczynno – błagalna : Alicja i Krzysztof Kerc (40 r. ślubu)

14.15 – + Czesław Drzazga (30 r. śm.)

16.00 – RÓŻE RODZICÓW

18.00 – + Stefan, Władysława (f), Bogdan, Tadeusz Sarapata

19.00 – Dziękczynno – błagalna : Maria i Stanisław Gronczewscy (50 r. ślubu) – po Mszy błogosławieństwo

 

PONIEDZIAŁEK – 16 Października  2017

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

6.30 – + Marianna Jakubiec – od sąsiadów, os. Albertyńskie 30, klatka 3

6.30 – + Zbigniew

7.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

7.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

7.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

18.00 – WOTYWNA O DUCHU ŚWIĘTYM – za Parafian i Księży z naszej Parafii

18.00 – + Anna Warmus (22 r. śm) i ++ rodzice

18.00 – + Aniela (16 r. śm.) i Antoni (40 r. śm.) Jamioł

18.00 – O bł. Boże, zdrowie i opiekę MB dla EMMY i syna Mateusza – od mamy i brata

 

WTOREK – 17 Października  2017 

6.30 – + Maria Leja (gregoriańska)

6.30 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

6.30 – + Tadeusz Kwiatkowski – od Adama Maćkowskiego

7.00 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

7.00 – + Janina Boroń – od Moniki i Piotra Romik

7.00 – + Stefan Kamieński – od Małgorzaty Janik z córką Madzią

18.00 O bł. Boże, zdrowie, opiekę MB dla ks. Łukasza Ślusarczyka (imieninowa)

18.00 – + Marian Opiela (r. śm.)

18.00 – + Waldemar Potocki (20 r. śm.)

18.00 – + Jan Niedośpiał (15 r. śm.)

18.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

18.00 – + Michał Bąk (25 r. śm.)

18.00 – + Czesław Szarata – od rodziców i dzieci klasy 7a, SP SS. Salezjanek

 
13 – 17 października 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj