16 – 19 kwietnia 2017

 

NIEDZIELA  ZMARTWYCHWSTANIA – 16 Kwietnia  2017   

6.00 – + Marek Pałkowski (11 r. śm.), Alojzy, Aniela, Olga, Roman Lewiccy

6.00 – + Władysław Paluch, Stanisława żona, Zofia córka

6.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

6.00 – + Jan Pałka – od brata Stanisława z rodziną

6.00 – + Henryk Biel – od córki Agnieszki z rodziną

6.00 – Dziękczynna z prośbą o łaski, zdrowie i mądrość dla Wojciecha (18 r. urodzin)

6.00 – + Władysław Maciejas – od rodziny Augustyniak i Osikowskich

8.00 – + Jan Tokarz, Zdzisław Skalny

8.00 – + Karol i Waleria Wrona

9.30 – + Stanisław i Emilia Wardęga

9.30 – + Helena, Mieczysław Sroczyńscy, Aniela, Irena, Miron OHAR

9.30 – + Ewa Gazda (8 r. śm.)

9.30 – + Paweł Delikat, Władysława (f), Józef Żegleń

11.00 – + Ewa, Wojciech, Florian Frankowscy

11.00 – + Henryk Brzozowski (5 r. śm.)

11.00 – + Stanisława (f) Marcjanowicz (15 r. śm.), ++ rodzice i teściowie

11.00 – + Helena Dudka – od córki i syna z rodziną

13.00 – + Teresa Maruszczak – od chrześnika Grzegorza z rodziną

13.00 – + Adolf Łoboda

13.00 – + Władysława (f) Gorczyca, Mieczysław

13.00 – + Władysław Maciejas – od Haliny i Karola Łojek

14.15 – CHRZTY,+ Józef Miłaszewski – od syna Jerzego z rodziną

16.00 – RÓŻE RODZICÓW

18.00 – + Kazimierz Jastrząb (3 r. śm.)

20.00 – + Henryk (5 r. śm.), Marianna i Stefan, Maksymilian

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY – 17 Kwietnia  2017

6.30 – + Marian Ciechoń (7 r. śm.) – od żony i syna

6.30 – + Władysław Maciejas – od Barbary i Tomasza Kupka

8.00 – + Jan Pałka – od sąsiadów z klatki 2

8.00 – + Stanisław Farmas – od rodziny Dryjów

9.30 – + Anastazja Więcek

9.30 – + Teresa Łata (16 r. śm.), Wacława (f) Dycha (13 r. śm.)

9.30 – + Irena, Władysław, Wiktoria, Alfons, Edward, Elżbieta, Zofia, Franciszek, Elżbieta

11.00 – + Jan Kryus (31 r. śm.), Danuta Robak

11.00 – + Petronela Gaik

11.00 – Dziękczynno – błagalna : Anna Żaba (80 r. urodzin)

13.00 – Dziękczynno – błagalna : Wanda i Stanisław (r. ślubu)

13.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

13.00 – Dziękczynno – błagalna : Barbara i Zygmunt Ciepał (40 r. ślubu)

13.00 – + Maria Wójcik – od sąsiadów, os. Albertyńskie 22, klatka 2

14.15 – CHRZTY – za Parafian

16.00 – + Agnieszka i Jan Mucha, Jan Mucha (25 r. śm. Helena i Ludwik Czernik

18.00 – + Jan i Marek Juran – od rodziny Mielczarek

20.00 – + Dorota Huchowska (35 r. śm.), Stanisław Huchowski (29 r. śm.)

 

WTOREK – 18 Kwietnia  2017 

6.30 – + Helena Plata (gregoriańska)

6.30 – + Jan Pałka – od kolegów z pracy syna Andrzeja

6.30 – + Stanisław Biliński (28 r. śm.), Stefania żona

7.00 – + Gabriel Stawiarz (33 r. śm.)

7.00 – + Władysław Maciejas – od Danuty i Sławomira Durlak

18.00 – + Eugeniusz Ważny

18.00 – + Bronisław Czarnota

18.00 – + Zofia Stasik – od sąsiadów z klatki

 

ŚRODA – 19 Kwietnia  2017

6.30 – + Helena Plata (gregoriańska)

6.30 – + Władysław Maciejas – od Marii Fyda

6.30 – + Stefania (f) Michalska – od Kazimiery Jutrznia z rodziną

6.30 – + Jan Kaczmarczyk

7.00 – + Ludwik Malik (27 r. śm.)

7.00 – + Zuzanna Frys – od sąsiadów os. 2 Pułku, klatka 2

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 
16 – 19 kwietnia 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj