18 – 22 października 2017

 

ŚRODA – 18 Października  2017

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

6.30 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

6.30 – O bł. Boże, zdrowie i Dary Ducha Świętego dla ks. Łukasza Ślusarczyka (imieninowa)

6.30 – + Tadeusz Kwiatkowski – od rodziny Jancików

7.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

7.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

7.00 – + Piotr (26 r. śm.)

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – + Genowefa i Józef Basta

 

CZWARTEK – 19 Października  2017 

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

6.30 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

6.30 – + Janina Boroń – od koleżanek z pracy

7.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

7.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Dawida i Laury

7.00 – + Stefan Kamieński – od rodziny Krupów

18.00 – + Ryszard Gadzina (16 r. śm.)

18.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

18.00 – + Edward Wojnarowski – od Haliny i Józefa Sala z rodziną

18.00 – O bł. Boże i zdrowie dla członków Koła Seniorów nr 25 i niebo dla zmarłych

 

PIĄTEK – 20 Października  2017 

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

6.30 – + Janina Boroń – od Heleny i Stanisława Jura z rodziną

6.30 – + Józef Jeleń

7.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

7.00 – + Bernard Machaliński

7.00 – + Zbigniew Rotter – od Józefy i Kazimierza Franczyków

18.00 – + Marian Opiela (r. śm.)

18.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

18.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

18.00 – Dziękczynna z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Michałka i rodziców

 

SOBOTA – 21 Października  2017

6.30 – + Maria Leja (gregoriańska)

6.30 – + Krzysztof Midor – od wujka Władysława z rodziną

6.30 – + Marianna Celej (z domu Tekieli)

7.00 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

7.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

7.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

7.00 – Dziękczynno – błagalna : Janina i Zdzisław (41 r. ślubu)

18.00 – + Krystyna Tokarz (2 r. śm.) i Jan Tokarz

 

NIEDZIELA  – 22 Października  2017

6.30 – + Anastazja Więcek

6.30 – + Edward Wojnarowski – od Zenony i Janiny

8.00 – + Apolinary i Helena Mruk

8.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

9.30 – + Jan Dzieszko (8 r. śm.)

9.30 – Dziękczynno – błagalna : Katarzyna i Robert (10 r. ślubu), oraz dla Dominika i Ani

9.30 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

11.00 – + Roman Jaros (2 r. śm.)

11.00 – Dziękczynno – błagalna : Zenona (f) i Henryk Szustak (50 r. ślubu)

11.00 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

13.00 – + Janusz Ścigalski (9 r. śm.)

13.00 – + Kazimierz Wiśniewski (10 r. śm.) i Adam syn

13.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

14.15 – CHRZTY, Dziękczynno – błagalna : Krystyna i Eugeniusz Tylek (56 r. ślubu)

14.15 – + Stanisława (f) i Marian Trystuła

16.00 – + Joanna i Henryk Bileccy, Anna Kaczor

18.00 – Dziękczynno – błagalna : Krystyna i Stanisław (50 r. ślubu)

19.00 – + Anna, Józef, Franciszek, Jan Hornik, Natalia i Piotr Borek

 
18 – 22 października 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj