2 – 6 maja 2017

 

WTOREK – 2 Maja  2017 

6.30 – + Edward Kawa (gregoriańska)

6.30 – + Anna Łętowska

6.30 – + Genowefa Pietrus (gregoriańska)

7.00 – + Irena i Stanisław Kurek (gregoriańska)

7.00 – + Marian Kijania (gregoriańska)

7.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

18.00 – + Jerzy Serafin (gregoriańska)

18.00 – + Marian Piwowarczyk (4 r. śm.)

18.00 – + Zygmunt Nowicki, ++ rodzice, Kazimierz, Jadwiga, Helena

18.00 – + Michał, Katarzyna, Bazyli Gebhard

 

ŚRODA – 3 Maja  2017

6.30 – + Edward Kawa (gregoriańska)

6.30 – + Genowefa Pietrus (gregoriańska)

8.00 – + Jerzy Serafin (gregoriańska)

8.00 – + Irena i Stanisław Kurek (gregoriańska)

9.30 – + Edmund Rusiecki, Władysława (f), Antoni Wyrwa

9.30 – + Władysława Żegleń (11 r. śm.)

9.30 – + Cecylia Jeziorek – od męża Ryszarda, córki i wnuków

11.00 – + Roman Jaranowski

11.00 – + Józef Gaik, Ewa i Marian Zajadlik

11.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

13.00 – + Beata Bebek – od rodziny

13.00 – + Anna Krowicka (7 r. śm.)

13.00 – + Adelajda, Józef, Janina, Aleksander Bartocha

14.15 – + Henryk Borowiec (1 r. śm.) – od żony i córek z rodzinami

16.00 – + Mieczysław Przyborowski (4 r. śm.)

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00 – + Marian Kijania (gregoriańska)

20.00 – + Jan Pałka – od brata Eugeniusza z rodziną z Okocimia

 

CZWARTEK – 4 Maja  2017 

6.30 – + Edward Kawa (gregoriańska)

6.30 – + Marian Kijania (gregoriańska)

6.30 – + Genowefa Pietrus (gregoriańska)

6.30 – + Leon Luberda (12 r. śm.)

7.00 – + Irena i Stanisław Kurek (gregoriańska)

7.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

7.00 – + Jerzy Serafin (gregoriańska)

7.00 – + Artur Dudek

9.30 – + Cecylia Śliwa – od rodziny Wąchałów

18.00 – W intencji kapłanów z naszej Parafii, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

PIĄTEK – 5 Maja  2017 

6.30 – + Edward Kawa (gregoriańska)

6.30 – + Genowefa Pietrus (gregoriańska)

6.30 – + Jadwiga Nowak (2 r. śm.)

7.00 – + Irena i Stanisław Kurek (gregoriańska)

7.00 – + Marian Kijania (gregoriańska)

8.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

8.00 – + Teofila (f) i Stanisław Ząbek i ++ z rodziny

9.30 – + Maria Leja – od rodziny Czekajów z Bochni

16.00 – + Jerzy Serafin (gregoriańska)

16.00 – + Rozalia Budzyn – od rodziny Radoń

18.00 – + Teresa Maruszczak – od pracowników z Centrum Medycznego z Ujastek 3

18.00 – + Tadeusz Arczyński – od sąsiadów, os. Kościuszkowskie 6, klatka 1

20.00 – Dziękczynna i wynagradzająca NSPJ za grzechy świata i nasze

 

SOBOTA – 6 Maja  2017

6.30 – + Edward Kawa (gregoriańska)

6.30 – + Irena i Stanisław Kurek (gregoriańska)

6.30 – + Genowefa Pietrus (gregoriańska)

6.30 – + Czesława (f) Cygan – od rodziny Cyganów z Pobiednika

7.00 – + Marian Kijania (gregoriańska)

7.00 – + Jerzy Serafin (gregoriańska)

7.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Joanny (urodzinowa)

7.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

18.00 – RYCERSTWO NIEPOKALANEJ

 
2 – 6 maja 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj