20 – 25 kwietnia 2017

 

CZWARTEK – 20 Kwietnia  2017 

6.30 – + Władysław Maciejas – od Małgorzaty i Stanisława Fyda

6.30 – + Jan Kaczmarczyk – od rodziny Grabiarz z Łazów

7.00 – + Wojciech Białczak ( imieninowa) i ++ rodzice i teściowie

7.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

7.00 – + Jan Pałka – od bratanka Roberta z rodziną

18.00 – + Tadeusz Smoleń

18.00 – + Julian Karolczak i Halina żona

18.00 – + Stanisław Farmas – od rodziny Dryjów z Krakowa

18.00 – + Władysława (f) i Tadeusz Szopa, Jan i Jadwiga Prząda

 

PIĄTEK – 21 Kwietnia  2017 

6.30 – + Jan Kaczmarczyk – od sąsiadów, os. Dywizjonu 11, klatka 4

6.30 – + Mieczysław Dyrek – od sąsiadów 2 Pułku 3, klatka 1

6.30 – + Tadeusz Arczyński, od sąsiadów os. Kościuszkowskie 6, klatka 1

7.00 – + Władysław Maciejas – od Małgorzaty i Jerzego Mikulskich z dziećmi

7.00 – + Jan Kaczmarczyk

7.00 – + Cecylia Jeziorek – od szwagierki Janiny z rodziną

18.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

18.00 – + Jan Pałka – od kolegów z pracy syna Andrzeja

18.00 – + Jan Kaczmarczyk – od wnuków : Anety, Szymona i Adriana

 

SOBOTA – 22 Kwietnia  2017

6.30 – + Helena Plata (gregoriańska)

6.30 – + Władysław Maciejas – od działkowiczów z Woli Duchackiej

6.30 – + Jerzy i Irena Nikiel

6.30 – + Czesława (f) Cygan – od Zbigniewa Cygan z rodziną

7.00 – + Henryk Biel – od rodziny Przybyszewskich

7.00 – + Zdzisław Konieczka

7.00 – + Aniela Bylica i siostry : Stefania (f) i Maria

7.00 – + Jan Kaczmarczyk – od sąsiadów, os. Dywizjonu 11, klatka 4

18.00 – + Leokadia i Bolesław

 

NIEDZIELA  – 23 Kwietnia  2017  

6.30 – + Emilia i Henryk Pawełko

6.30 – + Władysław Maciejas – od siostry z córkami i rodziną

8.00 – + Michał Kryplewski (40 r. śm.)

8.00 – Dziękczynno – błagalna : Krystyna Opiela (urodzinowa)

9.30 – + Jan i Józefa (f) Kubik, Stefan i Julianna (f) Gadzina

9.30 – + Antoni (9 r. śm.) i Barbara Biegaj

9.30 – + Paweł Delikat, Władysława (f), Józef Żegleń

11.00 – + Bolesław, Stefania (f), Wacław, Zdzisław Bartosiewicz

11.00 – + Stanisława (f) Marcjanowicz, ++ rodzice i Teściowie

11.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

13.00 – + Henryk Sania (34 r. śm.) i ++ z rodziny

13.00 – + Michał Hanas (6 r. śm.)

13.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Mai, Bartosza, Pauliny, Marty, Izy, Borysa i Igora – od dziadków Tomczyków

14.15 – CHRZTY,+ Teresa Tumiłowicz – od sąsiadów, os. Albertyńskie 35

16.00 – + Jan Bębenek

16.00 – Dziękczynno – błagalna : Daniela (f) i Mieczysław (60 r. ślubu)

18.00 – Przez wstawiennictwo św. O.PIO, o uwolnienie z nałogów i za dusze w czyśćcu cierpiące

20.00 – + Bronisław Mordarski (2 r. śm.)

 

PONIEDZIAŁEK – 24 Kwietnia  2017

6.30 – + Władysław Maciejas – od Ireny Mika z rodziną

6.30 – + Jerzy Piecuch

7.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

7.00 – + Jan Pałka – od rodziny Mrowców z Limanowej

7.00 – + Jan Kaczmarczyk – od sąsiadów, os. Dywizjonu 11, klatka 4

18.00 – WOTYWA O DUCHU ŚWIĘTYM za wszystkich Parafian

18.00 – + Stanisław, Zofia i Stanisław Łój

18.00 – + Franciszek Korta

 

WTOREK – 25 Kwietnia  2017 

6.30 – + Jan Kaczmarczyk – od sąsiadów, os. Dywizjonu 11, klatka 4

6.30 – + Mieczysław Dyrek – od sąsiadów, os. 2 Pułku 3, klatka 1

7.00 – + Władysław Maciejas – od brata z żoną

7.00 – + Stanisław i Rozalia Hytroś i Stanisław brat

7.00 – + Marianna Dudkiewicz – od córki Bożeny z rodziną

18.00 – ++ WYPOMINANI w naszym kościele

18.00 – + Bronisław Czarnota

18.00 – + Helena Plata (gregoriańska)

 
20 – 25 kwietnia 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj