22 – 26 listopada 2017

 

ŚRODA – 22 Listopada  2017

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Cecylia Jadczak (imieninowa)

6.30 – + Wojciech Michoński – od Michała Zoń

6.30 – + Wiktoria (2 r. śm.) i Jan (27 r. śm.) Podsiadło

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 23 Listopada  2017 

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Ryszarda (f) i Adam, ++ rodzice i teściowie

6.30 – + Tadeusz Wiśniowski – od brata z żoną i Bartosza

7.00 – + Danuta Piper – od sąsiadów, os. Albertyńskie 19, klatka 1

7.00 – + Wojciech Michoński – od Renaty Kuca z mężem

7.00 – + Wiesław Rojek – od sąsiadów, os. Kościuszkowskie 11, klatka 3

7.00 – O szczęśliwą operację, zdrowie i opiekę MB dla Bronisławy (f)

18.00 – Dziękczynna przez wstawiennictwo O. Pio, za wszystkie otrzymane łaski

18.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

18.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

18.00 – + Andrzej Malik (5 r. śm.) – od syna z rodziną

 

PIĄTEK – 24 Listopada  2017  

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

6.30 – + Alina Białko

6.30 – + Wojciech Michoński – od Zdzisława Zoń z rodziną

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Halina Pisarek (1 r. śm.)

7.00 – + Tadeusz Wiśniowski – od sióstr Anny i Alicji z Muszyny

18.00 – + Władysław Madej – od rodziny Dryjów

18.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

18.00 – O bł. Boże, zdrowie, opiekę MB dla Władysławy (f) i Władysława Stabrawa

18.00 – + Tadeusz Kwiatkowski – od żony

 

SOBOTA – 25 Listopada  2017

6.30 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

6.30 – + Bronisław Pluta (28 r. śm.), Maria Pluta

6.30 – + Barbara Citkowska – od brata z żoną, synami i synową

7.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

7.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

7.00 – + Krzysztof Midor – od sąsiadów z klatki

7.00 – + Jan Michoński (25 r. śm.)

18.00 – ++ WYPOMINANI w naszym kościele

18.00 – + Jacek Mstowski (1 r. śm.)

 

NIEDZIELA  – 26 Listopada  2017

6.30 – + Zdzisław Skalny

6.30 – + Helena, Władysław, Stanisław Gądek

8.00 – + Danuta Cyganek – od sąsiadów z bloku 50

8.00 – + Krzysztof Midor – od Janiny Midor z rodziną

9.30 – Dziękczynna za dar życia i powołania siostry Gertrudy Bałazińskiej

9.30 – + Kazimierz Zapłotny (3 r. śm.)

9.30 – + Genowefa Prętka – od rodziny

9.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

11.00 – + Zdzisław Bartosiewicz

11.00 – + Danuta Robak (8 r. śm.), Jan Kryus

11.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

11.00 – + Arkadiusz Szopa – od rodziców z Nikolą

13.00 – + Augustyna (f), Józef, Stanisław Cenzorowscy

13.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

13.00 – + Fernanda (f), Władysław Krupa (r. śm.)

14.15 – CHRZTY, + Wojciech Michoński – od chrzestnej Teresy Zoń

14.15 – + Wiesław Rojek – od rodziny Majerskich z Bochni

16.00 – Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla Marii (81 r. ur.), oraz + Zdzisław Lipiński

18.00 – + Zdzisław Górniak (12 r. śm.) i ++ rodzice

19.00 – + Renata Bilińska (2 r. śm.) – od rodziców i rodzeństwa

 
22 – 26 listopada 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj