22 – 26 września 2017

 

PIĄTEK – 22 Września  2017 

6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)

6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)

6.30 – + Maria i Franciszek Konopka

7.00 – + Mieczysław Kozioł

7.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)

7.00 – + Ewa Kliś – od sąsiadów, os. 2 Pułku 3, klatka 2

18.00 – + Władysław Mentel (24 r. śm.)

18.00 – + Czesław Surmiak (29 r. śm.)

18.00 – + Teresa Stojecka – od sąsiadów z piętra

 

SOBOTA – 23 Września  2017

6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)

6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)

6.30 – ++ rodzice : Antoni i Józefa (f), bratowa : Czesława (f) i ++ rodzeństwo, z rodziny Cygan

7.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)

7.00 – + Halina Trafiał – od rodziny Stopczaków z Kęt

7.00 – + Andrzej Podsiadło – od rodziny Cebulów

7.00 – + Teresa Stojecka – od rodziny Piechów

18.00 – Przez wstawiennictwo O. PIO, o uwolnienie z nałogów i za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 – + Maciej Króliczak – od koleżanek i kolegów ojca, Lotniczego Pogotowia Ratunkowego Sanok

 

NIEDZIELA  – 24 Września  2017

6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)

6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)

8.00 – + Tadeusz Klęk  (16 r. śm.)

8.00 – + Stefan Nurkowski (3 r. śm.)

9.30 – + Leokadia i Władysław

9.30 – + Mieczysław Gorczyca (9 r. śm.) i Władysława (f)

9.30 – + Teresa Stojecka – od córki Małgorzaty, kolegów i koleżanek z Almy

11.00 – Dziękczynno – błagalna : Patryk (8 r. urodzin), Oskar i Lila

11.00 – + Władysław i Czesław Dziekan

11.00 – + Anna Betlej – od Dyrekcji i pracowników Centrum Kształcenia Ustawicznego

13.00 – Za Parafian

13.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)

13.00 – + Genowefa Prętka – od rodziny Stusów z Myślenic

14.15 – CHRZTY, O bł. Boże i zdrowie dla Julii (1 r. urodzin) i dla rodziców

14.15 – + Anna i Eugeniusz (1 r. śm.) Kupiec – od rodziny

16.00 – + Władysława (f) i Władysław, Elżbieta i Stanisław

18.00 – + Tadeusz Grzywa (11 r. śm.) i rodzice : Jan i Stanisława (f)

20.00 – Dziękczynno – błagalna : Agnieszka i Rafał (25 r. ślubu)

 

PONIEDZIAŁEK – 25 Września  2017

6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)

6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)

6.30 – + Anna i Michał Kleban

7.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)

7.00 – + Jadwiga Sławińska – od sąsiadów os. Albertyńskie 35

18.00 ++ WYPOMINANI w naszym kościele

18.00 – + Genowefa Prętka – od siostry Haliny

18.00 – + Maciej Króliczak – od pielęgniarek z Nefrologii

 

WTOREK – 26 Września  2017 

6.30 – + Kazimiera (f) Osowska (gregoriańska)

6.30 – + Paweł Grzybek (gregoriańska)

6.30 – + Wioletta Cała – od sąsiadów, os. 2 Pułku 26, klatka 7 i 8

7.00 – + Andrzej Krupiński (gregoriańska)

7.00 – + Helena i Edward Oterman

7.00 – + Stefan Kamieński – od rodziny Zając

18.00 – + Halina Ofrecht (7 r. śm.) i Jan mąż

18.00 – + Ewa Kliś – od sąsiadów, os. 2 Pułku 3, klatka 2

18.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Mejsona (4 r. urodzin)

 
22 – 26 września 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj