24 – 26 grudnia 2017

 

NIEDZIELA  – 24 Grudnia  2017

6.30 – + Marian Sutor (gregoriańska)

6.30 – + Ludwik Malik, Józefa (f) i Edward i bracia : Edward i Adam

8.00 – + Marek Michalak (2 r. śm.)

9.30 – + Anna, Józef, Franciszek, Jan Hornik, Natalia i Piotr Borek

11.00 – + Zofia, Jan, Stefan, Feliks Podmokły

11.00 – + Maria i Józef Więcek

13.00 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

13.00 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

PASTERKA

24.00 – + Zdzisław Skalny, Jan Tokarz, Krystyna Tokarz

24.00 – + Ewa Rosiak

24.00 – + Ewa Bujak – od męża Adama

24.00 – + Ewa Zawojska – Trela – od sąsiadów

24.00 – + Adam Klimek

24.00 – + Janina i Edward Kościółek

24.00 – + Adam Kowalski

 

PONIEDZIAŁEK – 25 Grudnia  2017   BOŻE NARODZENIE   

6.30 – + Marian Sutor (gregoriańska)

6.30 – + Anna Łazowy

8.00 – + Aniela, Alojzy, Marek Pałkowscy, Olga i Roman Lewiccy

8.00 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

9.30 – + Maria i Edward Ciesielscy

9.30 – + Genowefa Prętka – od rodziny

9.30 – + Józef (3 r. śm.) i ++ z rodziny

11.00 – + Anastazja Więcek

11.00 – + Maria i Józef Ślazyk

11.00 – + Edward Wojnarowski – od wnuczki Katarzyny z rodziną

11.00 – ++ WYPOMINANI  w naszym Kościele

13.00 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

13.00 – + Aleksandra (f) i Zygmunt Smakowscy (17 r. śm.)

13.00 – + Irena, Władysław DAMIJAN, Wiktoria, Alfons, Elżbieta, Edward Latocha,

Zofia, Franciszek Wilczek, Elżbieta DAMIAN

14.15 – CHRZTY; + Helena, Stefan, Krzysztof, Janusz Rosińscy

14.15 – + Andrzej Rossowski (3 r. śm.), Maria i Jan Rossowski, Janusz Janas (4 r. śm.)

16.00 – + Edward Lipiec (4 r. śm.)

16.00 – Dziękczynno – błagalna : Ewa i Ryszard Zach (40 r. ślubu)

18.00 – + Stanisław Małek

19.00 – + Bolesław i Andrzej Szeliga

 

WTOREK – 26 Grudnia  2017  ŚW. SZCZEPANA   

6.30 – + Marian Sutor (gregoriańska)

6.30 – + Józefa (f) Gumuła – od Bartłomieja Gumuła

8.00 – + Bożena Stępak i ++ z rodziny – od rodziny

8.00 – + Szczepan, Agnieszka, Bronisława (f) Zemlak

9.30 – + Szczepan Jaworski

9.30 – + Jan Dzieszko

9.30 – + Paweł Delikat (1 r. śm.)

11.00 – + Anna Krowicka z d. Szymańska, Anna Krowicka z d. Krowicka, Franciszek Krowicki

11.00 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

11.00 – + Wiktoria, Maciej i Jan Więcek

11.00 – + Mieczysław Paluch (1 r. śm.) i Halina żona

13.00 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

13.00 – Dziękczynno – błagalna : Anna i Bogdan (8 r. ślubu)

13.00 – + Krystyna Liber

14.15 – CHRZTY; + Artur Kochanek – od rodziców

14.15 – + Jan Olszyński – od sąsiadów, os. Dywizjonu 5, klatka 5 i 6

16.00 – + Władysława (f) i Bronisław Salisz, Tadeusz Tucznio

18.00 – Dziękczynno – błagalna : Jolanta i Wojciech (9 r. ślubu)

19.00 – + Stefania (f) i Franciszek Ożóg (3 r. śm.)

 
24 – 26 grudnia 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj