26 listopada 2017 – Uroczystość Chrystusa Króla

 

1. Msze św. wg stałego porządku. Wieczorna Msza św. – akademicka o 19.00.

2. Zapraszamy na codzienną modlitwę adoracyjną w kaplicy adoracji.

3. Dziś przypada patronalne święto Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.  Po Mszy świętej o godz. 11.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, akt poświęcenia.

4. W tym tygodniu przypada:

Czwartek – święto św. Andrzeja, apostoła

Piątek – pierwszy piątek miesiąca, dodatkowe Msze św. o godz. 8.00 i 17.00. Okazja do spowiedzi św. od godz. 16.30, ks. proboszcz i ks. Kamil odwiedzą chorych od godz. 9.00. Dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00. Młodzież z klas III gimnazjalnych:  spowiedź od godz. 17.30, następnie Msza  św. w kaplicy Matki Bożej. Po Mszy wieczornej adoracja do 19.30. Msza św. wynagradzająca Bożemu Sercu o 19.30. Nie będzie czynna kancelaria parafialna.

Sobota – wspomnienie bł. Rafała Chylińskiego, prezbitera, pierwsza sobota miesiąca. O 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP, zaprasza Rycerstwo Niepokalanej, następnie czuwanie modlitewne. Odwiedziny chorych od godz. 9.00. Spotkanie ze św. Janem Pawłem II.

5. Codziennie odmawiany jest różaniec za zmarłych o godz. 17.30. Kościół udziela odpustu za zmarłych pod zwykłymi warunkami. Zapraszamy.

6. Spotkanie z św. Mikołajem będzie w sobotę 2 grudnia, godz. 16.00 w auli parafialnej. Rodzice mogą przynosić podpisane paczki do kancelarii parafialnej.

7. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. Jest to czas przygotowania się na spotkanie z Chrystusem i do świąt Bożego Narodzenia. Roraty  w dzień powszedni o 6.15. Roraty dla dzieci o 17.00.

8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9. Od przyszłej niedzieli w domu parafialnym a w dzień powszedni w kancelarii parafialnej można nabyć świece adwentowe, kartki świąteczne i opłatki na stół wigilijny.

 
 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj