27 listopada – 2 grudnia 2017

 

PONIEDZIAŁEK – 27  Listopada  2017

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Wojciech Michoński – od Wiesława Zoń z rodziną

6.30 – + Elżbieta i Józef Śmierciak

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Józef Lewartowski – od siostry Janiny z rodziną

7.00 – + Marian i Emanuela (f), Stanisław i Helena (r. śm.)

18.00 –  + Krystyna Zawadzka (5 r. śm.), Bronisława (f) i Tadeusz Adamczyk

18.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

18.00 – + Tadeusz Kwiatkowski – od córki Ani z rodziną

 

WTOREK – 28 Listopada  2017 

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

6.30 – + Tadeusz Majka – od sąsiadów z klatki 4

6.30 – + Tadeusz Wiśniowski – od sióstr : Anny i Alicji

7.00 – + Józef KONSTANTY

7.00 – + Wiesław Rojek – od sąsiadów, os. Kościuszkowskie 11, klatka 3

7.00 – + Janina i Stanisław Kalinowscy, Stanisław Górka (r. śm.)

18.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

18.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

18.00 – + Tadeusz Kwiatkowski – od córki Grażyny z rodziną

 

ŚRODA – 29 Listopada  2017

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

6.30 – + Wiesław Rojek – od sąsiadów, os. Kościuszkowskie 11, klatka 3

6.30 – + Kazimiera (f) Dominik – od wnuka Kamila z żoną

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Kazimiera (f) Dominik – od sąsiadów, os. Dywizjonu 11, klatka 8

7.00 – + Andrzej Kokoszka – od rodziców

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 30 Listopada  2017 

6.30 – + Wiktoria Majewska (19 r. śm.)

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

6.30 – + Wiesław Rojek – od sąsiadów, os. Kościuszkowskie 11, klatka 3

7.00 – + Janina Koterwa (18 r. śm.), ks. Aleksander Koterwa

7.00 – + Andrzej i Marianna Wieczorek

7.00 – + Wiesław Rojek – od r. Kruczek z Bochni

18.00 – + Andrzej Miłkowski (imieninowa)

18.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

18.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

18.00 – + Bogumiła (f) Uszko

 

PIĄTEK –  1 Grudnia  2017 

6.30 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

6.30 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

6.30 – + Marian Sutor (gregoriańska)

7.00 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Wioletty

7.00 – + Elżbieta, Helena, Danuta i Zofia (r. śm.)

8.00 – + Wiktoria (f) i Marian Poniewierscy

8.00 – + Janina Pietrzyk – od koleżanek

17.00 – + Stanisław Jastrząb – od sąsiadów z klatki 1

17.00 – + Monika Janczyk (4 r. śm.)

18.00 – + Edward Wojnarowski – od sąsiadów Mikrut i Kołodziejczyk

20.00 – Wynagradzająca NSPJ i za dusze w czyśćcu cierpiące

 

SOBOTA – 2 Grudnia  2017

6.30 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

6.30 – + Marian Sutor (gregoriańska)

6.30 – + Władysław Kasprzyk – od siostry z rodziną

7.00 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

7.00 – + Elżbieta Brzózka (2 r. śm.) – od córki Grażyny z rodziną

7.00 – + Zofia Czarnota (14 r. śm.) – od rodziny

7.00 – + Bogumiła (f) Uszko

18.00 – RYCERSTWO NIEPOKALANEJ

18.00 – + Henryk Galus – od rodziny Magnesów

 
27 listopada – 2 grudnia 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj