29 marca – 3 kwietnia 2017

 

ŚRODA – 29 Marca  2017

6.30 – + Władysław Bielański (gregoriańska)

6.30 – + Alfred Łuckiewicz – od sąsiadów, blok 35

6.30 – + Jan Juran – od firmy pogrzebowej „Gabriel”

6.30 – + Jan Pałka – od chrześniaka Edwarda z żoną

7.00 – + Teodor Bosak (gregoriańska)

7.00 – + Zuzanna Frys – od sąsiadów, os. 2 Pułku 16, klatka 2

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 30 Marca  2017 

6.30 – + Alfred Łuckiewicz – od sąsiadów, blok 35

6.30 – + Jan Pałka – od Stanisławy i Stanisława Bugajskich z Łęk

7.00 – + Władysław Bielański (gregoriańska)

7.00 – + Jan Juran – od rodziny Gruszczyńskich

7.00 – + Władysław Maciejas – od córki Reni z rodziną

7.00 – O bł. Boże dla Tymoteusza (urodzinowa)

18.00 – + Teodor Bosak (gregoriańska)

18.00 – O bł. Boże i wiarę dla rodziny Kolaczków

18.00 – Stanisław Rybka – od rodziny

 

PIĄTEK –  31 Marca  2017 

6.30 – + Władysław Maciejas – od wnuczki Madzi z rodziną

6.30 – + Salomea i Mieczysław Brożek

6.30 – + Aleksandra (f) Czarny, Elżbieta Zuśka – od pracowników Sana – Med

7.00 – + Teodor Bosak (gregoriańska)

7.00 – + Zuzanna Frys – od sąsiadów, os. 2 Pułku, klatka 2

18.00 – + Józef Śladowski (44 r. śm.), rodzice : Maria i Bartłomiej

18.00 – + Stanisława (f) Czosnek (6 r. śm.)

18.00 – + Maria Midor (11 r. śm.)

 

SOBOTA – 1 Kwietnia  2017

6.30 – + Jan Pałka – od kolegów z fundacji „ Juniorbud”

6.30 – + Teresa Tumiłowicz – od rodziny Bąbasiów

6.30 – + Jurand Kapłan – od Lucyny Biel z rodziną

6.30 – Dziękczynno – błagalna : Dawid (18 r. urodzin)

7.00 – + Maria Madej (2 r. śm.)

7.00 – + Teodor Bosak (gregoriańska)

7.00 – + Józef i Mieczysław Motłoch i ++ rodzice

7.00 – + Władysław Maciejas – od Stanisławy Undas

18.00 – RYCERSTWO NIEPOKALANEJ

18.00 – + Jan i  Zenobia Wałęga (2 r. śm.) – od córek z rodziną

 

NIEDZIELA – 2 Kwietnia  2017  

6.30 – + Helena Kocimska (20 r. śm.)

6.30 – Dziękczynna, z prośbą o bł. Boże dla Franciszki (f) Krzyształowicz (93 r. urodzin)

8.00 – + Emilia i Klemens Mruk (r. śm.)

8.00 – + Władysława (f) i Józef Skawińscy

9.30 – + Zygmunt Sarota (20 r. śm.), Stanisław, Stanisława (f) Mitka (36 r. śm.)

9.30 – + Zofia Filipowska (r. śm.), rodzice : Franciszka (f) i Piotr

9.30 – + Paulina i Wojciech Łagowscy, Ludwik Borkowski

11.00 – + Władysław Marzec (4 r. śm.)

11.00 – Dziękczynno – błagalna : Angelika (12 r. urodzin)

11.00 – + Julia i Andrzej Wielgus

13.00 – + Zofia Jastrzębska – od rodziny

13.00 – O Pomyślne rozwiązanie trudnej sprawy

13.00 – + Władysław Maciejas – od Doroty Baster z rodziną

13.00 – Dziękczynno – błagalna : Natalia (1 r. urodzin) – od rodziców

14.15 – CHRZTY,+ Grzegorz Piwowarczyk (23 r. śm.), ++ rodzice i rodzeństwo

16.00 – O bł. Boże i zdrowie dla członków Róż Żywego Różańca i ich rodzin, oraz o niebo dla zmarłych

18.00 – + Tytus Cała

20.00 – + Teodor Bosak (gregoriańska)

 

PONIEDZIAŁEK – 3 Kwietnia  2017

6.30 – + Ryszard Gadzina (imieninowa)

6.30 – + Ryszarda (f)

6.30 – + Leopold Wilkosz – od córki Krystyny z rodziną

7.00 – + Teodor Bosak (gregoriańska)

7.00 – + Jan Pałka – od Małgorzaty i Andrzeja Kędziora

7.00 – + Władysław Maciejas – od szwagra Stefana z rodziną

9.30 – + Józef i Julianna Machynia i ++ z rodziny

16.00 – Dziękczynno – błagalna : Wojciech (33 r. urodzin)

18.00 – Dziękczynna, o bł. boże i zdrowie dla Genowefy (80 r. urodzin) – od córki Elżbiety z rodziną

18.00 – + Jadwiga Zalewska – od rodziny Sagan

18.00 – + Jan Dziura – od żony i dzieci

 
29 marca – 3 kwietnia 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj