29 października – 1 listopada 2017

 

NIEDZIELA  – 29 Października  2017

6.30 – + Tadeusz Oleksy (imieninowa)

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

8.00 – + Józef Bogunia (48 r. śm.), Franciszek Bochenek (69 r. śm.)

8.00 – + Wojciech Białczak, Anna i Marian Rutkowski

9.30 – + Maria Leja (gregoriańska)

9.30 – + Bronisław (27 r. śm.) i Tadeusz (16 r. śm.) Ogórek

9.30 – + Czesława (f) i Jan Rydzik, Zofia i Marian Kruk

11.00 – + Marian Antosik (15 r. śm.)

11.00 – + Andrzej Podsiadło

11.00 – + Halina Motłoch (11 r. śm.) i ++ z rodziny Motłoch

13.00 – + Leokadia, Antonina (f) i Kazimierz Danielscy

13.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

13.00 – + Jan Koryga (35 r. śm.) i Stanisława (f) żona

14.15 – CHRZTY, + Tomasz Kaliciński – od sąsiadów Bartusiaków z os. 2 Pułku 15

14.15 – + Maria i Józef Dziki

16.00 – + Władysława (f) i Bronisław Salisz, Tadeusz Tucznio

18.00 – + Zuzanna, Janina, Jarosław, oraz o bł. Boże dla Julii (3 r. urodzin)

19.00 – O bł. Boże, wiarę i opiekę MB dla Ani

 

PONIEDZIAŁEK – 30 Października  2017

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

6.30 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

6.30 – + Tomasz Kaliciński – od Grażyny i Adama Wójcik

7.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

7.00 – + Krzysztof Midor – od rodziny Suchońskich

7.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Marka, oraz dla dzieci Małgosi i Macieja

18.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

18.00 – + Helena Warta – od rodziny

18.00 – + Tadeusz Kołos – od sąsiadów os. Dywizjonu 11, klatka 9

 

WTOREK – 31 Października  2017 

6.30 – + Ryszard Woźniak (gregoriańska)

6.30 – + Leszek Senderski – od sąsiadów klatka 2

6.30 – + Danuta Piper – od córki z mężem

7.00 – + Andrzej Podsiadło (gregoriańska)

7.00 – + Tomasz Kaliciński – od Izabeli i Roberta Wójcik

7.00 – + Robert Regulski – od sąsiadów, os. Albertyńskie 30, klatka 3

18.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

18.00 – + Ignacy UNDAS (gregoriańska)

18.00 – + Stanisław Małek

 

ŚRODA – 1 Listopada  WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH   2017

6.30 – + Genowefa Nowak, Adam syn, Stanisław Nowak, Maria i Katarzyna Chlebda

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

8.00 – + Bożena Stępak – od rodziny Sitków

8.00 – + Leszek Piasecki (8 r. śm.)

9.30 – + Kazimierz Zawadziński (20 r. śm.)

9.30 – + Artur Ozimek (10 r. śm.)

9.30 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

11.00 – + Paweł Delikat, Władysława (f) i Józef Żegleń

11.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

13.00 – + Genowefa Prętka – od rodziny

13.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

14.15 – + Wioletta Cała – od sąsiadów, os. 2 Pułku26, klatka 7 i 8

16.00 – + Aniela i Michał Bodurka, Rudolf Herod, Karolina i Jan Piechnik

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

19.00 – + Witold Zaród (22 r. śm.)

 
29 października – 1 listopada 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj