3 – 7 grudnia 2017

 

NIEDZIELA  – 3 Grudnia  2017

6.30 – + Zofia Wrońska (8 r. śm.)

6.30 – + Marian Sutor (gregoriańska)

8.00 – + Ludwika (f) i Karol Jura (30 r. śm.)

8.00 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

9.30 – + Janina, Stanisław, Julia Kraj, Julia i Władysław Jaje

9.30 – + Edward Urbaniec (1 r. śm.)

9.30 – + Anastazja Więcek (5 r. śm.)

11.00 – + Edward Rynduch (2 r. śm.)

11.00 – + Adam Klimek

11.00 – + Adela Fatyga (2 r. śm.)

13.00 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

13.00 – + Krystyna Sara (8 r. śm.)

13.00 – + Marian Domaradzki (6 r. śm.)

14.15 – CHRZTY, + Wiesław Rojek – od rodziny Kruczek z Bochni

14.15 – O Bożą opiekę dla Marka

16.00 – O bł. Boże, zdrowie dla członków Róż żywego Różańca i ich rodzin, oraz niebo dla zmarłych

16.00 – Dziękczynno – błagalna : Irena i Stanisław Chruściccy (50 r. ślubu)

18.00 – + Honorata Koprowska (1 r. śm.) – od córki z rodziną

19.00 – + Tadeusz Kwiatkowski – od koleżanek i kolegów córki Grażyny

 

PONIEDZIAŁEK – 4 Grudnia  2017

6.15 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

6.15 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

6.15 – + Marian Sutor (gregoriańska)

7.00 – + Marian Kijania (urodzinowa)

7.00 – + Franciszek i Barbara Oleksyszyn

7.00 – + Kazimierz Brzeziński (17 r. śm.)

17.00 – + Andrzej Polak – od żony i dzieci

18.00 – Dziękczynno – błagalna : Maria Dudek (95 r. urodzin)

18.00 – + Tomasz Kaliciński – od Barbary i Antoniego Cabała z córkami

18.00 – Dziękczynno – błagalna : Iwona i Dawid (1 r. ślubu), oraz o szczęśliwe rozwiązanie

18.00 – + Ryszard Mateńko (r. śm.)

 

WTOREK – 5 Grudnia  2017 

6.15 – + Genowefa Wiśniewska i + Boguś

6.15 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

6.15 – + Stanisław Gościej, Marta Biskup

6.15 – + Maciej Króliczak

7.00 – + Stanisław Łętowski

7.00 – + Marian Sutor (gregoriańska)

7.00 – + Tadeusz Jeleń (65 r. śm.)

17.00 – + Józefa (f) Kasznik – od syna Stanisława i synowej Joanny

18.00 – + Ignacy Jakubowski – od rodzeństwa

18.00 – + Krzysztof Midor – od pracowników firmy Softnet z Krakowa

18.00 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

 

ŚRODA – 6 Grudnia  2017

6.15 – + Mikołaj Gebhardt (imieninowa)

6.15 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

6.15 – + Marian Sutor (gregoriańska)

6.15 – + Andrzej Kokoszka – od rodziców

7.00 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

7.00 – + Grażyna Pietraszek ( z okazji pogrzebu)

17.00 – + Maria i Jan Maciałek, Maria Babczyn

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 7 Grudnia  2017 

6.15 – + Tomasz Grzywa (20 r. śm.)

6.15 – + Jerzy KRYSZTOFIAK (gregoriańska)

6.15 – + Marian Sutor (gregoriańska)

6.15 – + Władysława (f) i Kazimiera (f) (r. śm.)

7.00 – + Jan i Helena Cabała, Mieczysław Kozioł

7.00 – + Zbigniew Krawiec (gregoriańska)

7.00 – + Wiesław Rojek – od rodziny Sikora i Hajduga z Wadowa

17.00 – + Józefa (f) Kasznik – od dzieci : Ani, Janka i Stasia

18.00 – W intencji kapłanów z naszej Parafii, o bł. Boże na każdy dzień

 
3 – 7 grudnia 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj