30 kwietnia 2017 – III Niedziela wielkanocna

 

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny.

2. Od 2 do 5 maja będziemy przeżywać peregrynację obrazów i relikwii św. Brata Alberta. Szczegółowy program wywieszony jest na plakatach, a dziś szczególnie zapraszamy we wtorek o godz. 17.45 na przywitanie delegacji z obrazami i relikwią.

3. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 9.30,  11.00 i 13.00  przeżywać będziemy uroczystość pierwszej Komunii św. w naszej parafii. Prosimy, by nie zainteresowani uroczystością przyszli na Mszę o innej godzinie. Spowiedź dzieci będzie w sobotę 6 maja. Od godz. 11.00 ze szkoły ss. Salezjanek, od godz. 12.00 ze szkoły nr 52, 100, Społecznej, od godz. 13.00 szkoła nr 155. Rodziców i krewnych, chrzestnych prosimy by skorzystali ze spowiedzi wcześniej: w czwartek i piątek od godz. 17.30.

4. W tym tygodniu patronują nam:

Poniedziałek – św. Józef, rzemieślnik.

Wtorek – św. Atanazy, bp i dr Kościoła, o 17.45 przywitanie obrazów

i relikwii św. Brata Alberta.

Środa – NMP Królowa Polski, msze św. jak w niedzielę, kazania ks. prałat Stanisław Podziorny.

Czwartek – św. Florian, męczennik, patron miasta Krakowa, pierwszy czwartek miesiąca. O 18 Msza św. w intencji kapłanów naszej parafii oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Zapraszamy młodzież z klas drugich gimnazjalnych. Okazja do spowiedzi od 17.00.

Piątek – św. Stanisław Kazimierczyk, prezbiter, pierwszy piątek miesiąca, dodatkowe Msze 8 i 16, okazja do spowiedzi od 15, po Mszy wieczornej majówka i pożegnanie obrazów i relikwii św. Brata Alberta. O 20 Msza wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Nie będzie czynna kancelaria parafialna. Ks. proboszcz odwiedzi chorych od godz. 9.

 

 
 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj