4 czerwca 2017 – Zesłanie Ducha Świętego

 

1. Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła, msze św. będą o 6.30, 8 i 9, oraz po południu o 16, 18 i 20. Nie będzie czynna kancelaria parafialna.

Wtorek – wspomnienie bł. Marii Karłowskiej, zakonnicy

Środa – zapraszamy na prymicyjną Mszę św. Księży Salezjanów o godz. 8.30.

Czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Sobota – wspomnienie bł. Bogumiła, biskupa

2. W przyszłą niedzielę, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszej Trójcy,  na Mszę św. o godz. 11 zapraszamy małżonków Jubilatów 25 lecia sakramentu małżeństwa. Zostały wysłane zaproszenia, ponawiamy je dla wszystkich Jubilatów.

3. Odpust parafialny obchodzić będziemy 18 czerwca, zaprosiliśmy naszego ks. metropolitę arcybiskupa Marka Jędraszewskiego. W przeddzień odbędzie się festyn parafialny i dzień chorych, bliższe informacje za tydzień.

4. Zapraszamy na pielgrzymkę do Niegowici 10 czerwca zapisy w kancelarii lub zakrystii.

5. Albertyńska Rodzina Zakonna zaprasza na Dziękczynną Eucharystię z udziałem Episkopatu Polski w sobotę, 10 czerwca o godz. 12 w Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach. Organizujemy autokar dlatego prosimy o zapisy w kancelarii lub zakrystii. Koszt 10 zł. Wyjazd o 10.30.

6. Dziękczynna Msza św. za błogosławieństwo w czasie parafialnej pielgrzymki do Warszawy, Torunia, Gdańska, Lichenia będzie jutro o godz. 16, następnie spotkanie w auli.

7. Wydawanie żywności codziennie o godz. 13.30.

8. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie do czytania Biblii.

9. Zapraszamy do naszej biblioteki parafialnej obecnie w nowym pomieszczeniu. Wejście od strony północnej czyli od strony parku. Czynna we wtorki i środy od 17 do 18.

 
 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj