6 – 11 listopada 2017

 

PONIEDZIAŁEK – 6 Listopada  2017

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Krzysztof Midor – od koleżanek i kolegów z Miastoprojekt Kraków

6.30 – + Tomasz Kaliciński – od Joanny Połomskiej i Tomasza Połomskiego z żoną

7.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

7.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

7.00 – + Tadeusz Wiśniowski – od syna Ireneusza z rodziną

18.00 – + Bogusław Śladowski (11 r. śm.)

18.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

18.00 – + Piotr Regulski – od sąsiadów, os. Albertyńskie 30, klatka 3

 

WTOREK – 7 Listopada  2017 

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Leszek Senderski – od syna Roberta z rodziną

6.30 – + Danuta Piper – od wnuków z rodzinami i prawnuków

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Tomasz Kaliciński – od Marii i Ryszarda Połomskich

7.00 – + Józefa (f) Kasznik – od wnuków : Jacka i Krzysztofa

18.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

18.00 – + Aniela Nalepa (27 r. śm.), Kazimierz Krężel (19 r. śm.) i Janina Krężel (7 r. śm.)

18.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

18.00 – + Bolesław Nalepa

 

ŚRODA – 8 Listopada  2017

6.30 – + Maria Leja (gregoriańska)

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

6.30 – + Tomasz Kaliciński – od rodziny Mlonków

7.00 – + Danuta Sitarz (1 r. śm.)

7.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

7.00 – + Tadeusz Wiśniowski – od rodziny Kurek i Mamcarczyków

18.00 – NOWENNA do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 9 Listopada  2017 

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

6.30 – + Tomasz Kaliciński – od rodziny Baranów

7.00 – + Józefa (f) i Józef Wieczorek, Agnieszka i Józef

7.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

7.00 – + Ludwika (f) i Feliks Bereta

18.00 – + Irena Gurda (17 r. śm.) i Kazimierz mąż

18.00 – + Apolonia i Wojciech

18.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

18.00 – + Anna i Tadeusz Mikuccy, Halina i Andrzej (20 r. śm.) Mikuccy

 

PIĄTEK – 10 Listopada  2017 

6.30 – + Anna Betlej (gregoriańska)

6.30 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

6.30 – + Zofia, Józef i Halina Spytkowscy

7.00 – + Tomasz Kaliciński – od Krystyny i Mikołaja Połomskich

7.00 – + Leszek Senderski – od synowej Teresy z rodziną

7.00 – + Tadeusz Wiśniowski – od Anny i Remgiusza Kurek z córkami

18.00 – + Antonina Bednarczyk, Anna Kopecka

18.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

18.00 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

18.00 – + Danuta Maciąga – od rodziny

 

SOBOTA – 11 Listopada  2017

6.30 – + Stanisław Farmas (gregoriańska)

6.30 – Dziękczynno – błagalna : Martyna i Bartłomiej Hajdus (3 r. ślubu)

6.30 – + Tomasz Kaliciński – od rodziny z Nowego Wiśnicza

7.00 – + Maria Leja (gregoriańska)

7.00 – + Ignacy Jakubowski – od rodzeństwa

7.00 – + Anna Betlej (gregoriańska)

7.00 – + Jadwiga Sławińska (gregoriańska)

18.00 – + Stanisława (f) Jędrzejowska (20 r. śm.), Józef mąż i Marian syn

18.00 – + Tadeusz Wiśniowski – od rodziny Grajnych z Łękawicy

 
6 – 11 listopada 2017

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj