7 stycznia 2018 – Niedziela Chrztu Pańskiego

 

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Chrztu Pańskiego. Kończy ona okres liturgiczny Narodzenia Pańskiego. Rozpoczyna się tzw. Okres zwykły.

2. Msze św. wg stałego porządku. O 9.30 Msza dla młodzieży, o 13 Msza dla szkół podstawowych, o 14.15 Chrzty i Msza św. dla rodziców z małymi dziećmi. Wieczorna Msza św. – akademicka o 19.

3. Po Mszy św. o godz. 16 Róże Żywego Różańca i Rycerstwo Niepokalanej zapraszają na swój tradycyjny opłatek do auli parafialnej.

4. Gościmy też dzisiaj ks. Zbigniewa Lenarta misjonarza z Kazachstanu. Naszą ofiarą możemy wspomóc dzieło misyjne Kościoła. Przed kościołem można również nabyć tomik poezji „Odnalezione pióro”pani Grażyny Łapy, matki księdza Piotra Łapy, misjonarza z Rosji.

5. W przyszłą niedzielę 14 stycznia w naszym kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu chóru, chóru dziecięcego i orkiestry kameralnej z bazyliki OO. Cystersów w Mogile. Początek po Mszy św. o godz. 16. Wstęp wolny. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Podczas koncertu będzie można wesprzeć Małopolskie Hospicjum dla Dzieci w Krakowie.

6. W auli parafialnej można zobaczyć wystawę pt: „Jaś w drodze”, którą organizuje stowarzyszenie Rycerze Kolumba.

7. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby kościoła. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 
 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj