Kontakt

 

Parafia rzym. – kat. pw. Św. Brata Alberta

os. Dywizjonu 303 63
31 – 875 Kraków

tel. (0-12) 647-47-46
e-mail parafii: ebratparafia@gmail.com

Konto bankowe parafii: 05 1020 2906 0000 1102 0013 6820

 

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

5 komentarzy

 1. Maria napisał(a):

  Szczęść Boże chciałabym podzielić się jak wielka jest darmowość Jezusa odnośnie artykułu Ks.Krzysztofa Wąsa „czy chcę być zdrowy”?.Otóż byłam z męzem na Mszy SW z modlitwą o uzdrowienie 28.04.2016 w Mistrzejowicach prowadzonej przez O.Witko i modliliśmy się o całkowite uzdrowienie stawu biodrowego który uniemozliwia mi normalne funkcjonowanie a padły słowa poznania że jest osoba która w przeszłości mówiła że cały dom ma na głowie i rano wstaje bardziej zmęczona niż się kładzie i to byłam ja . Całkiem zapomniałam ze mam problem z kręgami szyjnymi i wsciekłymi bólami głowy, a poźniej było poznanie że jest mężczyzna co ma problem z dolną partią kręgosłupa i ma problem z tym w pracy i to tyczyło się mojego męża.Od tej chwili zostaliśmy uzdrowieni i zaden ból się nie pojawił mimo że nie prosilismy o to Pana.Jezus jest cudowny, naprawde troszczy sie o nas i wie co potrzebujemy.Szkoda że w naszej parafII nie odbywają się takie Msze sw gdyz duzo parafian sie na takie Msze sw udaje a mamy takich wspaniałych charyzmatycznych kapłanów jak Ks Krzysztof,Ks Łukasz czy Ks.Darek.Chwała Ojcu …………

 2. Przemysław Frączek napisał(a):

  Szczęść Boże!
  Strona http://ebrat.pl/msze-sw/ wydaje się, że wymaga poprawy – msze święte napisane są bardzo małą, wręcz nieczytelną czcionką. Proszę sprawdzić.
  Pozdrawiam!

 3. Tadeusz Jan Kudła napisał(a):

  Zbliża się rozliczenie PITów. Mógłby Brat przedstawić Aleppo jako współczesne Betlejem, z wieloma Jezusami uchodźcami. Mógłby też być to temat jakiegoś kazania. Do Aleppo z Krakowa jest tak samo daleko (w każdym sensie) jak do Betlejem. Zróbcie taki krok, z pewnością wielu parafian na to czeka.

 4. Halina napisał(a):

  Dedykuję słowa papieża Franciszka księżom z tej parafii:…”Dobry spowiednik, wskazywał, musi przede wszystkim się modlić, dzięki czemu – dodał – uniknie „zawziętości i nieporozumień”, do których może dojść w konfesjonale…”

 5. antoni napisał(a):

  Prosimy o bieżące aktualizowanie informacji na stronie! Przykład?:dziś 2.1.2018 a ogłoszenia z 17.12.2017, godziny mszy św. w pierwszy piątek wprowadzają w błąd itp.Brak bieżących ogłoszeń na tablicach! Proszę sprawdzić. Dla wielu młodych ludzi zasiedlających mieszkania „za płotem” strona to pierwsze źródło informacji o naszej parafii, które powinno być bardziej atrakcyjne!

 
 

Skomentuj