Pielgrzymka do Włoch

 

Zapraszamy na pielgrzymkę do Włoch od 27 czerwca do 4 lipca 2015 r. Zapisy i informacje u ks. Dariusza. Pielgrzymka jest organizowana przy współudziale Biura Podróży „Apolonia Tour”.

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 dzień – wyjazd z Krakowa o godz. 04:00. Przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch. Przyjazd do hotelu w okolicach Padwy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień – po śniadaniu przejazd do Padwy, nawiedzenie grobu św. Antoniego, zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, Msza Święta. Następnie przejazd do Wenecji, rejs statkiem na Plac św. Marka, zwiedzanie Bazyliki św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), Most Westchnień, Most Rialto. Wieczorem przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień – po śniadaniu przejazd do Manoppello – miejsca przechowywania Cudownego Oblicza – Vero Nica. Następnie przejazd do Lanciano – miejsce Cudu Eucharystycznego. Przyjazd do hotelu w San Giovani Rotondo, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień – po śniadaniu przejazd San Giovanni Rotondo, nawiedzenie grobu św. Ojca Pio – Msza św., zwiedzanie obiektów związanych z Ojcem Pio. Następnie przejazd na Monte Cassino. Modlitwa przy grobach Żołnierzy Polskich. Zwiedzanie Opactwa Benedyktynów. Przyjazd do hotelu w okolice Rzymu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 dzień – po śniadaniu przejazd do Rzymu, udział w Audiencji Generalnej (uwarunkowany obecnością Ojca Świętego), zwiedzanie Rzymu Antycznego: Plac Wenecki, Kapitol, Forum Romanum, Koloseum (z zewnątrz), Bazylika Jana na Lateranie, Św. Schody, Santa Maria Maggiore, Bazylika św. Pawła za Murami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 dzień – po śniadaniu (lunch packiet), przejazd do Rzymu, Msza Św. w Watykanie, nawiedzenie Bazyliki św. Piotra wraz z kaplicą, w której znajduje się grób św. Jana Pawła II Zwiedzanie: Piazza Navona, Panteon, Fontanna di Trevi, Plac Hiszpański ze słynnymi schodami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień – po śniadaniu przejazd do Cascii – nawiedzenie Bazyliki i grobu św. Rity. Następnie przejazd do Asyżu, Msza św. w Bazylice św. Franciszka. Nawiedzenie Dolnej i Górnej Bazyliki św. Franciszka, spacer do św. Klary. Nawiedzenie Santa Maria de Angeli. Następnie przejazd do hotelu w okolicach Asyżu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

8 dzień – po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do kraju. Przejazd przez Włochy, Austrię, Czechy. Przyjazd do Krakowa w późnych godzinach wieczornych. Zakończenie pielgrzymki.

Termin: 27.06 – 04.07. 2015 Cena: 730 zł + 245 €

Świadczenia:
* przejazd komfortowym autokarem
* zakwaterowanie: 7 noclegów w hotelach***, pok. 2,3 os. z łazienkami
* wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji
* opieka pilota/przewodnika * opieka duszpasterza
* ubezpieczenie: KL i NNW, bagaż
Uwagi:
* Sugerowane kieszonkowe na bilety komunikacji miejskiej, miejscowych przewodników, słuchawki
po Watykanie, opłatę klimatyczną, wjazdy do miast: ok. 70 €
* program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania

ZAPISY: Ks. Dariusz Susek – tel. 692498177; dariuszsusek@gmail.com

 
Pielgrzymka do Włoch

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj