Przygotowanie do bierzmowania

 

Młodych z gimnazjum zapraszamy do pogłębienia swojej wiary w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W roku szkolnym 2015/2016, w naszej parafii, organizujemy następujące spotkania:

– klasa III gimnazjum:

* Msza św. o godz. 18:00 i spowiedź od godz. 17:15 – w każdy pierwszy piątek miesiąca (zaczynamy 2 października)

* Spotkanie biblijne w grupie  z animatorem – zapisy w pierwszy piątek października po Mszy św. wieczornej

– klasa II gimnazjum:

* Msza św. o godz. 18:00 (w kaplicy Matki Bożej – pod kościołem) i spowiedź od godz. 17:15 (w kościele) – w każdy pierwszy czwartek miesiąca (zaczynamy 1 października)

 
Przygotowanie do bierzmowania

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

2 komentarze

 1. jola pisze:

  W poniedziałek 26 października 2015 w naszej Parafii rozpoczęła się nowenna dziewięciu Mszy Św. wotywnych do Ducha Św. Msze są odprawiane w jeden z poniedziałków przez 9 kolejnych miesięcy. Następna Msza Św. odbędzie się w 4-ty poniedziałek listopada, czyli 23 listopada 2015 r. o godz. 18:00. Kolejne − będą na bieżąco zapowiadane na niedzielnych ogłoszeniach parafialnych.

  Jeden z kapłanów, odprawiających taką Mszę Św. modli się szczególnie w intencji młodzieży z naszej Parafii, przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania i ich rodziców. Nabożeństwo polega na comiesięcznym uczestniczeniu we Mszy Św. wotywnej ku czci Ducha Świętego.
  wiecej na stronie wspolnoty odnowy w Duchu Sw
  http://ebrat.pl/odnowa/index.php/aktualnosci/85-newsy/144-msze-wotywne-do-ducha-swietego

 2. Agata pisze:

  Czy w roku szkolnym 2016/2017 przygotowanie do bierzmowania wygląda tak samo – kl III gimnazjum? Kiedy odbywają się spotkania w grupach? Proszę o informację!

 
 

Skomentuj