Wizyta duszpasterska 2017-18

 

Osiedle Albertyńskie

Blok 16 (m.1-60) 28.12.17 czwartek od godz.15:30 ks. Jan Seremak

Blok 16 (m.61-120) 29.12.17 piątek od godz.15:30 ks. Jan Seremak

Blok 17 (m.1-35) 03.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 17 (m.36-75) 04.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 18 (cały) 29.12.17 piątek od godz. 13:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 19 (m.1-45) 28.12.17 czwartek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 19 (m.46-75) 29.12.17 piątek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 20 (m.1-75) 27.12.17 środa od godz.15:00 ks. Jan Seremak

Blok 21 (m.1-132) 30.12.17 sobota od godz. 9:00 ks. Jan Seremak

Blok 22 (m.1-45) 17.01.18 środa od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 22 (m.46-90) 18.01.18 czwartek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 22 (m.91-135) 20.01.18 sobota od godz. 10:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 24 (m.1-40) 27.12.17 środa od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 24 (m.41-80) 28.12.17 czwartek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 25 (cały) 02.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 26 (cały) 06.01.18 sobota od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 27 (m.1-60) 09.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 28 (klatka 1) 27.12.17 środa od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 28 (klatka 2) 28.12.17 czwartek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 28 (klatka 3) 02.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 29 (m.1-60) 27.12.17 środa od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 29 (m.61-135) 28.12.17 czwartek od godz. 14:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 30 (m.1-64) 15.01.18 poniedziałek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 30 (m.65-132) 16.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 31 (cały) 24.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 33 (m.1-30) 02.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 33 (m.31-60) 03.01.18 środa od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 34 (cały) 06.02.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 35 (cały) 25.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 37 (m.1-100) 20.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Jan Seremak

Blok 38 (m.1-65) 03.01.18 środa od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 38 (m.66-130) 08.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Krzysztof Wąs

 

Osiedle Kościuszkowskie

Blok 1a (cały) 09.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 1b (cały) 15.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 6 (klatka 1) 30.12.17 sobota od godz. 9:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (klatka 2) 30.12.17 sobota od godz. 16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (klatka 3) 02.01.18 wtorek od godz. 14:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (klatka 4-5) 03.01.18 środa od godz. 14:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (klatka 6) 08.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 6 (klatka 7) 09.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 6 (klatka 8) 10.01.18 środa od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 6 (klatka 9) 11.01.18 czwartek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 6 (klatka 10) 12.01.18 piątek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 6 (m.325-425) 27.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 6 (m.426-475) 29.01.18 poniedziałek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 7 –  03.02.18 sobota od godz. 17:45 ks. Krzysztof Wąs

Blok 9 (m.1-66) 24.01.18 środa od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 9 (m.67-132) 26.01.18 piątek od godz. 15:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 9 (m.133-165) 03.02.18 sobota od godz. 18:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 10 (m.1-32) 29.01.18 poniedziałek od godz. 19:15 ks. Jan Seremak

Blok 10 (m.33-98) 30.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 10 (m.99-166) 31.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 11 (m.1-65) 25.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 11 (m.66-131) 26.01.18 piątek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 11 (m.132-165) 27.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Jan Seremak

 

Osiedle Dywizjonu 303

Blok 4c (m.1-30) 28.01.18 niedziela od godz. 17:00 ks. Jan Seremak

Blok 5 (m.1-86) 13.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 5 (m.87-172) 20.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (m.1-25) 22.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 6 (m.26-52) 23.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 7 (cały) 11.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 8 (cały) 02.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 9 (cały) 30.12.17 sobota od godz. 10:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 10 (cały) 27.12.17 środa od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 11 (m.1-55) 18.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 11 (m.56-110) 19.01.18 piątek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 11 (m.111-232) 20.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 12a (1-40) 15.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 14 (m.1-60) 29.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 14 (m.61-120) 30.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 14 (m.121-180) 31.01.18 środa od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 17 (m.1-55) 02.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 18 (cały) 12.01.18 piątek od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 19 (m.1-60) 18.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 19 (m.61-115) 19.01.18 piątek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 19c (cały) 20.01.18 sobota od godz. 9:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 19d (cały) 27.12.17 środa od godz. 19:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 21 (cały) 13.02.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Jan Seremak

Blok 21c (cały) 22.01.18 poniedziałek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 23 (m.1-54) 10.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 25 (m.1-68) 12.01.18 piątek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 26 (m.1-54) 27.12.17 środa od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 27 (cały) 13.01.18 sobota od godz. 10:00 ks. Jan Bielański

Blok 28 (cały) 12.01.18 piątek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 30 (cały) 02.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 36 (cały) 14.01.18 niedziela od godz. 14:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 37 (m.1-52) 03.02.18 sobota od godz. 11:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 39 (m.1-54) 02.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 40 (cały) 03.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 41 (cały) 08.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 42 (cały) 17.01.18 środa od godz.15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 43 (m.1-28) 08.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 43 (m.29-57) 09.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 43 (m.58-86) 10.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 43 (m.87-112) 11.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 44 (cały) 18.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 45 (cały) 19.01.18 piątek od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 46 (m.1-133) 13.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Jan Seremak

Blok 47 (m.1-50) 03.01.18 środa od godz.15:30 ks. Jan Seremak

Blok 48 (cały) 27.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 50 (m.1-60) 10.01.18 środa od godz.15:30 ks. Jan Seremak

Blok 51 (m.1-31) 28.12.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 51 (m.32-69) 29.12.17 piątek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 51 (m.70-129) sobota 30.12 od godz. 10:00 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 52 (cały) 13.01.18 sobota od godz. 10:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 53 (cały) 23.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 54 (cały) 24.01.18 środa od godz.15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 55 (m.1-54) 11.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 56 (m.1-53) 09.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 56c (cały) 16.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 56 d (cały) 03.01.18 środa od godz. 19:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 57 (cały) 03.01.18 środa od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 62 (m.1-28) 12.01.18 piątek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 62 (m.29-57) 16.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 62 (m.58-86) 17.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 62 (m.87-117) 18.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 62f (cały) 25.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 62g (cały) 09.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 64 (cały) 25.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 64a (m.1-49) 12.01.18 piątek od godz. 16:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 66a (cały) 15.01.18 poniedziałek od godz. 18:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

 

Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Blok 1d (cały) 30.12.17 sobota od godz. 18:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 1e (m.1-35) 24.01.18 środa od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 1e (m.36-70) 25.01.18 czwartek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 1e (m.71-105) 26.01.18 piątek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 1f (m.1-97) 10.02.18 sobota od godz. 9:00 ks. Jan Seremak

Blok 1g (klatka 1) 31.01.18 środa od godz.16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 1g (klatka 2) 03.02.18 sobota od godz. 13:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 1h (m.1-100) 17.01.18 środa od godz.15:30 ks. Jan Seremak

Blok 2 (m.1-16) 15.01.18 poniedziałek od godz. 19:15 ks. Jan Seremak

Blok 2 (m.17-76) 16.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 3 (m.1-59) 26.01.18 piątek od godz. 15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 3 (m.60-153) 27.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 3 (m.154-201) 28.01.18 niedziela od godz. 14:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 5 (m.1-58) 21.01.18 niedziela od godz. 15:00 ks. Jan Seremak

Blok 6 (m.1-78) 27.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 7 (m.1-17) 22.01.18 poniedziałek od godz. 19:15 ks. Jan Seremak

Blok 7 (m.18-77) 23.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 8 (m.1-40) 18.01.18 czwartek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 8 (m.41-78) 19.01.18 piątek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 9 (m.1-100) 20.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 9 (m.101-164) 22.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 10 (cały) 10.01.18 środa od godz.15:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 11 (m.1-32) 16.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 11 (m.33-64) 17.01.18 środa od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 11a (cały) 20.01.18 sobota od godz. 11:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 12 (cały) 20.01.18 sobota od godz. 10:00 ks. Jan Bielański

Blok 13 (m.1-33) 08.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 13 (m.34-77) 09.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 13 (m.78-115) 10.01.18 środa od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 13 (m.116-163) 11.01.18 czwartek od godz. 16:00 ks. proboszcz Wiesław Macuda

Blok 14a (m.1-45) 27.01.18 sobota od godz. 17:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 15 (cały) 27.01.18 sobota od godz. 15:00 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 16 (1-55) 11.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 16 (56-110) 08.01.18 poniedziałek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 16 (111-165) 09.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 18 (cały) 06.01.18 sobota od godz. 14:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 19 (m.1-53) 15.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 19 (m.54-111) 16.01.18 wtorek godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 19 (m.112-159) 17.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 24 (m.1-60) 07.01.18 niedziela od godz. 15:30 ks. Jan Seremak

Blok 24 (m.61-72) 08.01.18 poniedziałek od godz. 19:15 ks. Jan Seremak

Blok. 26 (m.1-108) 13.01.18 sobota od godz. 9:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok. 26 (m.109-176) 15.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok. 27 (m.1-19) 05.01.18 piątek od godz. 19:15 ks. Krzysztof Wąs

Blok 28 (cały) 30.12.17 sobota od godz. 10:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 28a (cały) 30.12.17 sobota od godz. 13:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 29 (cały) 30.12.17 sobota od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 29a (cały) 30.12.17 sobota od godz. 14:00 ks. Kamil Gołuszka

 

Ulica Marii Dąbrowskiej

Blok 15 (cały) 21.01.18 niedziela od godz. 15:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 15a (cały) 19.01.18 piątek od godz. 15:30 ks. Jan Bielański

Blok 15b (cały) 26 .1.18 piątek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 15c (m.1-30) 19.01.18 piątek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 15d (m.1-35) 02.02.18 piątek od godz. 19:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 17 (cały) 22.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 17a (cały) 29.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 17d (m.1-27) 10.01.18 środa od godz. 19:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 17d (m.28-57) 17.01.18 środa od godz. 19:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 17e (m.28-56) 31.01.18 środa od godz. 19:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 17e (m.1-27) 24.01.18 środa od godz. 19:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 17h (cały) 15.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 17i (m.1-62) 08.02.18 czwartek od godz. 16:00 ks. Jan Seremak

 

Osiedle Avia

Blok 2 (m.1-74) 04.02.18 niedziela od godz. 14:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 2 (m.75-130) 05.02.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 2 (m.131-183) 06.02.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 3 (m.1-50) 18.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 3 (m.51-100) 07.01.18 niedziela od godz. 14:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 3 (m.100-150) 14.01.18 niedziela od godz. 14:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 3 (m.151-216) 28.01.18 niedziela od godz. 14:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 4 (m.1-50) 05.02.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Krzysztof Wąs

Blok 4 (m.51-123) 06.02.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 5 (m.1-63) 10.01.18 środa od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 5 (m.64-131) czwartek 11.01.18 od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 5 (m.132-186) piątek 12.01.18 od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 5 (m.187-272) 13.01.18 sobota od godz. 9:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m.1-66) 03.02.18 sobota od godz. 16:00 ks. Jan Seremak

Blok 6 (m.67-110) 06.02.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Jan Seremak

Blok 6 (m.111-164) 07.02.18 środa od godz.16:00 ks. Jan Seremak

 

Osiedle Akademickie

Blok 1 (cały) 09.02.18 piątek od godz. 16:00 ks. Jan Seremak

Blok 2 (m.1-59) 16.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 3 (m.1-49) 24.01.18 środa od godz.16:00 ks. Jan Seremak

Blok 4 (cały) 28.12.17 czwartek od godz. 16:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 5 (cały) 08.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 6 (cały) 15.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Łukasz Ślusarczyk

Blok 7 (cały) 29.12.17 piątek od godz. 16:00 ks. Kamil Gołuszka

 

Ulica Skarżyńskiego

Blok 2 (seg. I i II) 04.01.18 czwartek od godz. 19:00 ks. Jan Seremak

Blok 2 (seg. III i IV) 05.01.18 piątek od godz. 19:00 ks. Jan Seremak

Blok 4 (cały) 29.01.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m.1-17) 01.02.18 czwartek od godz. 19:15 ks. Jan Seremak

Blok 6 (m.18-34) 05.02.18 poniedziałek od godz. 19:15 ks. Jan Seremak

Blok 8 (m.1-68) 07.02.18 środa od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

 

Ulica Orlińskiego

Blok 1 (cały) 30.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 3 (cały) 26.01.18 piątek od godz. 16:00 ks. Kamil Gołuszka

Blok 4 (m.1-78) 23.01.18 wtorek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 4 (m.79-139) 25.01.18 czwartek od godz. 15:00 ks. Krzysztof Wąs

Blok 6 (m.1-59) 18.01.18 czwartek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m.60-119) 19.01.18 piątek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m.120-181) 22 .1.18 Poniedziałek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 6 (m.182-266) 23.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 8 (m.1-86;kl. a-c) 29.01.18 poniedziałek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 8 (m.87-156;kl. d-e) 30.01.18 wtorek od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 8 (m.157-226;kl. f-g) 31.01.18 środa od godz. 16:00 ks. Mieczysław Sitko

Blok 10 (m.1-64) 30.01.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 10 (m.65-130) 05.02.18 poniedziałek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

Blok 10 (m.131-203) 06.02.18 wtorek od godz. 15:30 ks. Władysław Ulmaniec

 
Wizyta duszpasterska 2017-18

Podziel się

 

Zobacz także:

 
 

0 komentarzy

Możesz być pierwszy, który rozpocznie dyskusję....

 
 

Skomentuj